INSCHRIJVEN
Door de huidige Corona maatregelen is het vooraf inschrijven voor de wedstrijd verplicht, inschrijven kan tot 28 augustus 19:00 uur. https://mcc-geldermalsen.nl/inschrijven/

Je ontvangt later deze week de bevestiging.

Zorg er ook voor dat je ingeschreven bent bij de DMX Midden: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeY0Ir5u3AnCiCme-F8IyB_u5oo89k-QLoO-YZTBaTOrx4dNQ/viewform

DMX REGLEMENT
https://knmv.nl/wp-content/uploads/2021/07/DMX-Reglement-2021-versie-2.pdf

Deelname aan DMX wedstrijden staat open voor rijders die alleen in het bezit zijn van een: KNMV – Basis-, Jeugd Enduro- of Off Road licentie. Houders van een door de KNMV/MON/Buitenlands afgegeven startlicentie, ongeacht de tak van motorsport, zijn van deelname uitgesloten voor de DMX klassen.

Rijders met een startbewijs, vanaf de 125cc, kunnen deelnemen aan de Openklasse. De Openklasse gaat door bij 10 aanmeldingen.

VLAGGERS
Wij zijn nog op zoek naar een aantal vlaggers, vlaggers dienen minimaal 16 jaar oud te zijn. De vergoeding hiervoor is € 30,- per post. Natuurlijk zorgen wij ook voor wat te eten en drinken.

Bij onvoldoende vlaggers zullen wij de rest uit de rijders halen.